hayalinizdeki etkinliği
şimdi planlayın!

Ahlatlıbel’de, TED Ankara Koleji’nin arka tarafında altı dönümlük bir arazide restoran-bar ve yüzme havuzu olarak 2004 yılından beri hizmet veren mekanımız, Turizm Bakanlığı Özel Tesis Belgesi’ne sahiptir. Tamamen doğal taş ve ahşap gibi malzemelerle oluşturulmuş mekanımızda Akdeniz’deki bir tatil ortamının sıcak atmosferi yansıtılmıştır.

Mogan Gölü’ne hakim panoramik bir manzara eşliğinde çeşitli hizmetler sunmaktayız. Ankara’ya kır düğünü konseptini ilk getiren mekanlardan biriyiz. Büyülü bir ortamda yaptığımız organizasyonlarda bu güne kadar binlerce konuğumuzu ağırlamış bulunmaktayız. Sadece kır nikahları ve düğün organizasyonları ile değil, eğitim, piknik ve ziyafet gibi firma aktiviteleri ve mezuniyet baloları ile de seçkin gruplara hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Restoranımızda hafta içi ve cumartesi günleri serpme kahvaltı, pazar sabahları açık büfe kahvaltı sunmanın yanı sıra, cafe-bistro tarzında menümüz ile hem gündüz hem de akşam konuklarımızı ağırlamaktayız. Yüzme havuzumuz ise sıcak Ankara günlerinin en çok talep gören havuzlarının başında gelmekte ve çocuk havuzu bölümü de bulunmaktadır.

Sayısız güzelliklerle çevrili şehrimiz Ankara'nın merkezine arabayla sadece 20 dakika mesafedeki Club Mirador, erişilebilir kırsal düğün arayışı için mükemmel bir mekandır.

İster etkinlik odalarımızdan birinde kapalı bir aktivite veya isterseniz tam lisanslı alanımızda açık hava düğünü planlayın, özenle dizayn edilmiş bahçemizin ve Ankara'da hayatta kalan en güzel manzarasının keyfini çıkaracaksınız.

Bu lüks mekân, gün boyunca özel kullanım için ayrılmış araziyle birlikte, her boyutta çeşitli düğün veya özel etkinliklere uyacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca mutlu bir çift için gelin odamız bulunmaktadır.

Kişisel Düğün ve Etkinlik Yöneticiniz, kişiselleştirilmiş kokteyllerden Türk ve Dünya mutfağına kadar özel gününüzün her öğesini düzenlemenize yardımcı olabilir ve bu özelliğin sizin için eşsiz olmasını sağlayabilir.

Kırsal kesimde her zaman bir düğün hayal ettiyseniz, Club Mirador, bu hayalleri gerçekleştirecek bir mekandır.

TOP