Tüm organizasyon sahipleri ile ailemizin bir ferdi kadar içtenlikle ilgilendiğimiz için mutlu gününüzde kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedebileceksiniz. Mekanımıza girdiğiniz andan konuklarınızın karşısına çıkacağınız ana kadar sizi, gelin evimizde misafir edeceğiz. Bu esnada konuklarınızın en iyi şekilde karşılandığından hiç şüpheniz olmasın. Dilerseniz onları Mogan Gölü manzarası karşısında, çimlerin üzerinde küçük bir “Hoşgeldiniz Kokteyli” ile de karşılayabiliriz. Yıldızların altında “evet”leriniz ile birlikte siz ve konuklarınız için geniş dans pistimizde eğlence devam edecek ve açık hava şöminelerimizden gelen ateşin sıcaklığı ile geceniz daha da güzelleşecek.

Eğer bizim çözüm ortağımız Event Factory ile çalışmak isterseniz, profesyonel mekan hazırlık ekibimiz, 10 dönümlük alanın size özel süslenmesi ile görevlidir. Giriş kapsından, kokteyl alanına, nikah kürsüsünden masalara kadar mekanımıza uygun ölçülerde hazırlanmış materyallerle sizin zevklerinize göre organizasyon alanını hazırlarlar. Bu konudaki seçenekleri geleneksel “Evliliğe Hazırlık Kokteyli”nde görebilirsiniz.

Havai Fişek ve Volkan
Kutlayacağınız etkinlik ne olursa olsun gecenizi havai fişek veya volkanlarla daha coşkulu hale getirebilirsiniz. Volkanlar eşliğinde gelin yolundan yürüyerek dans pistine gelebilirsiniz. Işık Şelalesinin önünde ilk dansınızı yapabilir, havai fişeklerle pastanızı kesebilirsiniz.

Orkstra ve Diğer Eğlenceler
Mekanımızda bugüne kadar çok değişik grup ve solistler performans gösterdiler. Siz konuklarımızın arzusuna uygun bir müzik programı hazırlamak bizim için bir zevktir. Konuklarınızın girişinde veya kokteyl alanımızda onları Balkan Bandosu veya bir trio müziği ile karşılayabiliriz.Ya da geleneksel bir karşılama istiyorsanız, davul, zurna, tulum, akordeon gibi enstrümanlarla da bir karşılama yapabiliriz. Ayrıca dans grupları, dansöz, animatör, palyaço, hostes, sunucu gibi diğer tüm ihtiyaçlarınız için de bizden yardım isteyebilirsiniz.

Video Fotoğraf Hizmetleri
Anlaşmalı olduğumuz görsel ekibimiz En Güzel Hikayem organizasyonunuz boyunca sizin ve sevdiklerinizin fotoğraflarını çekecek ve tüm organizasyonu videoya kaydederek bu anların ölümsüzleştirilmesini sağlayacaktır.

TOP