Düğün Organizasyonları

Tüm organizasyon sahipleri ile ailemizin bir ferdi kadar içtenlikle ilgilendiğimiz için mutlu gününüzde kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedebileceksiniz. Mekanımıza girdiğiniz andan konuklarınızın karşısına çıkacağınız ana kadar sizi, gelin evimizde misafir edeceğiz. Bu esnada konuklarınızın en iyi şekilde karşılandığından hiç şüpheniz olmasın. Dilerseniz onları Mogan Gölü manzarası karşısında, çimlerin üzerinde küçük bir “Hoşgeldiniz Kokteyli” ile de karşılayabiliriz. Yıldızların altında “evet”leriniz ile birlikte siz ve konuklarınız için geniş dans pistimizde eğlence devam edecek ve açık hava şöminelerimizden gelen ateşin sıcaklığı ile geceniz daha da güzelleşecek.

Eğer bizim çözüm ortağımız ile çalışmak isterseniz, profesyonel mekan hazırlık ekipleri, 10 dönümlük alanın size özel süslenmesi için giriş kapısından, kokteyl alanına, nikah kürsüsünden masalara kadar mekanımıza uygun ölçülerde hazırlanmış materyallerle sizin zevklerinize göre hazırlarlar. Bu konudaki seçenekleri ve ücretlendirmeyi ilgili firmalar ile görüşebilirsiniz.

Kapalı Alan
Ziyafet düzeni ile 400 kişinin sığacağı kapalı alanımız 2020 yılında şık dekorasyonu ile hizmete girdi. En özel gününüzün hava şartlarından etkilenmemesi için B planımız devrede. Ayrıca açık alanımızın da bir bölümünün üstü kapalı ve ısıtıcılıdır.

Orkstra ve Diğer Eğlenceler
Mekanımızda bugüne kadar çok değişik grup ve solistler performans gösterdiler. Siz konuklarımızın arzusuna uygun bir müzik programı hazırlamak bizim için bir zevktir. Konuklarınızın girişinde veya kokteyl alanımızda onları Balkan Bandosu veya bir trio müziği ile karşılayabiliriz.Ya da geleneksel bir karşılama istiyorsanız, davul, zurna, tulum, akordeon gibi enstrümanlarla da bir karşılama yapabiliriz. Ayrıca dans grupları, dansöz, animatör, palyaço, hostes, sunucu gibi diğer tüm ihtiyaçlarınız için de bizden yardım isteyebilirsiniz.

Video Fotoğraf Hizmetleri
Anlaşmalı olduğumuz görsel ekibimiz En Güzel Hikayem organizasyonunuz boyunca sizin ve sevdiklerinizin fotoğraflarını çekecek ve tüm organizasyonu videoya kaydederek bu anların ölümsüzleştirilmesini sağlayacaktır.

TOP